Troszeczke informacji..


Wyprawa:

W celu udania się na wyprawę musimy kliknąć w Wyprawa w menu Informacje na samym dole strony, lub w lewym panelu wybrać wioskę(zawsze jest to nazwa wioski w której się znajdujemy) oraz wybrać nazwę wyprawy z listy po prawiej stronie.
Czas wyprawy jest uzależniony od naszej szybkości. Posiadając konto premium czas naszej wyprawy jest skrócony o połowę.
Na każdej wyprawie możemy spotkać tylko jednego przeiwnika, którym może być miedzy innymi gracz z innej wioski


MISJE

Na początek patrzymy do jakiej wioski należymy jeśli: Kanoha: wybieramy misje "Strus pedziwiatr" - struś znajduje się w pierwszej lokacji, niespotkamy go koniecznie na 1lvl Kiri: misja "Trujaca Ibuse" - ibuse znajduje się w pierwszej lokacji, niespotkamy go koniecznie na 1lvl Suna: misja "Zlapac Zdrajce" - Yura znajduje się w pierwszej lokacji, niespotkamy go koniecznie na 1lvl Jeśli wybierzemy misję nie z naszej wioski należy udać się do obcej wioski w taki oto sposób: Wejść w STATYSTKI następnie wybrać wioskę w której mamy misję, i całkiem na dole znajduje się Udaj się do np.Konohagakure Jest jednak jeden haczyk wyprawy w innych wioskach niż nasza trwają dwa razy dłużej i można napotkać się na graczy z danej wioski, więc najpierw proponuje wykonać misje ze swojej wioski, następnie misję "Instynkt lowcy"(misja dostępna od poziomu 2, dosyć prosta polega na zabiciu kilku dowolnych mobów) a dopiero potem brać się za pozostałe misje.


STATYSTYKI

Są 4 statystyki za każdy lvl dostajemy 2 punkty do rozdania
Inteligencja dodaje nam MP, 1pkt=5MP
Witalność dodaje nam życie, 1pkt=10HP
Siła dzięki niej zadajemy więcej obrażeń, 1pkt=+1 do obrażeń
Zręczność daje nam szybkości i uniku 1pkt= +2szybkości oraz +2pkt uniku


Unik z itemów przeliczamy odpowiednio: wartość uniku z itemów*800 + 2*Zręczność czyli np:
Suma uniku z itemów: 0.24
Zręczność: 81
Unik = (0.24 * 800) + (2 * 81) = 192 + 162 = 354


UMIEJĘTNOŚCI

Tak więc umiejętności można się nauczyć dopiero gdy spełni się jakieś wymagania czasem jest to tylko lvl a czasem trzeba mieć np. 20 ilnteligencji żeby nauczyć się danej umiejętności, jeśli już spełniamy odpowiednie wymagania to w zakładce UMIEJĘTNOŚCI jest ona do nauczenia jeśli mamy więcej niż jedną umiejętność do nauczenia i niechce nam się czekać do następnego dnia to można kupić Kagaike za 20 areanek lub za 120k w aptece.


ZMIANA WIOSKI

Jeśli ktoś chce zmienić przynależność do wioski to może to zrobić przez zakup zwoju przeniesienia za 120 areanek


BONY

Do każdej broni,biżuteri,nakrycia głowy,zbroi można dodać po 5 bonów, przedmiot który dodaje bon to Zaklecie Orla można je kupić w spożywczym. Jeśli nie podobają nam się bony które nam wylosowało można je na nowo losować poprzez użycie przedmiotu Magiczny pyl który także można kupić w spożywczym.


CO ZROBIĆ ŻEBY PRZERWA MIĘDZY WYPRAWAMI BYŁA KRÓTSZA

Tak szybkość wypraw zależy od naszej szybkości im jej więcej tym krótsza wyprawa. Szybkość można zdobyć z bonów lub zwiększyć ją także przez rozdanie pkt statystyk w Zręczność. Można także skrócić czas wyprawy o połowe kupując konto premium do którego zachęcam ;)


NUKENIN

W wiosce jest opcja "Opuść wioskę" gdy to zrobimy staniemy się nukeninem wtedy nie będziemy należeć do żadnej z wiosek, czego są wady i zalety: Zalety: W każdej wiosce długość wyprawy będzie taka sama. Wady: nie będziemy mogli korzystać z niektórych struktur wiosek.